Caurspīdīga hidroizolācijas sistēma

MARITRANS SYSTEM

Šķidrā veidā uzklājama, caurspīdīga hidroizolācijas sistēma.
Balkoni un terases ir nepārtraukti pakļauti atklātam mitrumam, ultarvioletajai degradācijai, skābajam lietum, mehāniskajam nolietojumam, spiedienam, ko rada kustibas saistībā ar temperatūras izmaiņām un salu. Šo iemeslu dēļ, lielākā daļa terašu un balkunu saskarās ar noplūdēm, kas pēc tam prasa renovāciju, lai tās novērstu un šīs virsmas saglabātu savu dekoratīvo dizianu. [16:05, 6/18/2021] Tomsons Darbs: Prefesionāls, ilgtermiņa risinājums caurspīdīgai hidroizolācijai ir MARITRANS SYSTEM MARITRANS hidroizolācijas pārklājuma pamatā ir UV stabili Poliuretāna sveķi. Uzklājot tos uz balkoniem un terasēm, tas rada bezšuvju, caurspīdīgu, gājēju plūsmas drošu membrānu, kas uzticami aizsargā substrātu ilgtermiņā un pat visizaicinošākajos apstākļos. MARITRANS ir testēts Vācijas valsts institūtā Materialprüfanstalt MPA-Braunschweig. Starp citiem, tas tika testēts pēc šādiem parametriem: • pēc DIN EN 1928 procedūras A un tika klasificēts kā ūdensdrošs hidroizolācijas parklājums • pēc EN ISO 12572 un tika izpētīts, ka tas nodrošina pietiekamu ūdens tvaiku caurlaidību, lai pārklātā virsma varētu elpot. • pēc DIN EN ISO 527 un tika izpētīts, ka pēc 2000 stundām UV istabā atbilstoši DIN EN ISO 4892-3, tā mehāniskās īpašības nav ietkmētas un šis pārklājums šajā laikā nav palicis ne cietāks, ne trauslāks. • pēc DIN EN ISO 4628-6 un tika izpētīts, ka pēc 2000 stundām UV istabā atbilstoši DIN EN ISO 4892-3, pārklājumam nebija nekādu virsmas drupšanas pazīmju.

Priekšrocības:

Uzklāšana:

Sākumā nepieciešams visu virsmu aktivizēt ar MARITRANS TILE-PRIMER saķeres veicinātāju (1.solis). Izmantojot MARITRANS TILE-PRIMER, tiek nodrošināta virsmas attirīšana un attaukošana. Nākamais solis ir uzklār MARITRANS pārklājumu (2. un 3.solis). Pēc sacietēšanas MARITRANS pārklājums rada patīkamu spīdīgu virsmu. Ja nepieciešams, lai virsma būtu matēta, papildus nepieciešams uzklāt vienu kārtu ar MARITRANS FINISH satin matte. Tas ir jāuzklāj virs galvenā pārklājuma.
Vislabākajiem rezultātiem iesakām, lai pirms uzklāšanas visas virsmas būtu sausas un labā stāvoklī. Ir nepieciešama uzmanīga sagatavošanās. Savienojuma vietām un šuvēm ir jābūt tīrām, sausām. Rekomendējam visas savienojuma vietas, šuves un spraugas apstrādāt ar piemērotu pirmsapstrādes dziļās iedarbības grunti. Detalizētākas lietošanas instrukcijas meklējiet produkta tehniskajā lapā.

Ja nepieciešama caurspīdīga, UV stabilia, ūdensdroša membrāna MARITRANS pārklājums var tikt izmantots arī:

Sazinies ar mums

Projekta plāns vai cita noderīga informācija (bildes, rasējumi u.c.)