Monier jumtu dakstiņi

EKONOMIJA GADU GARUMĀ

Izvēloties BMI Monier dakstiņus, izmaksas par jaunu jumtu nebūs lielākas, ja salīdzināsiet tos ar citiem jumta seguma veidiem, bet tā vērtība būs daudz augstāka. Mūsu dakstiņi ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī kalpos ilgi un prasīs minimālu apkopi. Izvēloties savai mājai BMI Monier jumtu, Jums paliks vairāk laika ģimenei un atpūtai, jo par jumtu virs galvas vairs nebūs jāuztraucas.

KLUSS, DROŠS UN EKOLOĢISKS JUMTS

BMI Monier dakstiņi negrab un lieliski absorbē skaņu. Salīdzinājumā ar citiem jumta materiāliem dakstiņi daudz efektīvāk nodrošina skaņas izolāciju, kas ļaus zem jūsu jumta vienmēr justies mājīgi un mierīgi. Tie ir droši, jo nepakļaujas krasām temperatūras svārstībām. Pa tiem var pārvietoties, nebaidoties no to deformēšanas. Kā arī, BMI Monier dakstiņi ir ekoloģisks risinājums, jo to ražošanā izmantotas dabīgas sastāvdaļas.

BETONA UN MĀLA DAKSTIŅI

Īsti dakstiņi, no māla vai betona. BMI Monier savu produktu ražošanā izmanto tikai tādus materiālus, kas rezultātā rada dakstiņus, kas ir īpaši piemēroti mūsu mainīgajam Latvijas klimatam. Šis ir ārkārtīgi svarīgi, lai dakstiņi spētu izturēt temperatūras maiņas, nesāktu drupt un lobīties.

30 GADU RAKSTISKA GARANTIJA

Mēs dodam nevis neizpildāmus garantijas solījumus, bet nodrošinam rakstisku 30 gadu garantiju uz visiem BMI Monier dakstiņiem. Šāds materiāla garantijas laiks BMI Monier dakstiņiem tiek nodrošināts jau ilgāk kā 50 gadus.

Monier jumtu dakstiņš Zanda Lux

Zanda Lux betona dakstiņi ir pigmentēti un ar dubultu krāsas pārklājumu. Pieejami 6 krāsās, tiem ir klasiska, viļņota forma un tos ir viegli ieklāt. Šie dakstiņi ir speciāli radīti mūsu skarbajam un mainīgajam Latvijas klimatam.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš EVO

EVO betona dakstiņi ir ne tikai cenā draudzīgi, tie Jūsu jumtam liks izskatīties gaumīgi un moderni. EVO dakstiņa burvība slēpjas tā vienkāšībā – gluds, elegants, viegls, tas lieliski akcentēs Jūsu mājokļa individualitāti. Piemēroti kā jaunbūvēm, tā renovācijām.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Minister PRO

MINSTER PRO dakstiņi būs piemēroti moderniem dizaina risinājumiem. Par augstas klases produktu tos padara īpašā Protegon pārklājuma tehnoloģija, kurai raksturīgs izteikts virsmas gludums, izturība un klimata kontroles funkcija. Protegon pārklājums Ar Protegon tehnoloģiju Monier iesoļo dakstiņu attīstības nākotnē. Pateicoties virsmā integrētiem īpašiem pigmentiem Protegon aktīvie dakstiņi atstaro par 300% vairāk infrasarkanā starojuma nekā parastie dakstiņi. Rezultātā jumts uzsilst mazāk, kas attiecīgi samazina arī apkārtējā gaisa uzsilšanu. Turklāt Protegon pārklājums ļauj dakstiņiem saglabāt krāsas intensitāti un aizsardzību pret sūnām ievērojami ilgāk.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Turmalin

Turmalin māla dakstiņi, ir savstarpēji savienojami un viegli ieklājami. Šo dakstiņu krāsas un virsmas pārklājums, ir izstrādāti, lai tie pilnībā atbilstu modernās arhitektūras prasībām, kā rezultātā tiks iegūts elegants un mūsdienīgs jumts.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Dantegl

Dantegl māla dakstiņi, ir klasiskas S-veida formas un tie ir veidoti pēc senām skandināvu būvniecības tradīcijām. To unikālā krāsa un struktūra ir īpaši iecienīta ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Izcili piemēroti jumtu segumu maiņai un jaunceltnēm vēsturiskā stilā.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Aerlox

AUNUMS DAKSTIŅU TIRGŪ AERLOX betona dakstiņi ir Monier jaunākais tehniskais sasniegums, kas izstrādāts izmantojot revolucionāru tehnoloģiju. Rezultātā esam ieguvuši dakstiņu, kas ir pat par 40% vieglāks nekā standarta betona dakstiņi. Turklāt ražošanas procesā netiek zaudēta vizuālā kvalitāte, virsmas gludums un dakstiņa izturība. Vēl viglāka izvēle - AERLOX dakstiņš pieejams divās dažādās versijās 25kg/m² un 35kg/m², pretstatā standarta betona dakstiņiem, kuri sver 42-45kg/m². Tā dēļ AERLOX betona dakstiņi būs īpaši piemēroti jumta maiņai (renovācijai).

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Nortegl

Nortegl māla dakstiņi ir savstarpēji savienojami, klasiska skandināvu dizaina dakstiņi. Tie ir nedaudz lielāki un tādēļ īpaši piemēroti lielākiem jumtiem. Nortegl dakstiņiem ir tāds pats latojuma solis kā lielākajai daļai betona dakstiņu, kas tos padara par ideāli piemērotiem betona dakstiņu jumtu nomaiņai.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Granat 13v

Granat 13V māla dakstiņi, ir unikāli ar savu tipisko, savstarpēji nošķirto dubulto vilni, kas saukti arī par Marseļas tipa dakstiņiem. Šie dakstiņi tiek ražoti jau sen un šis profils pamazām kļuvis izplatīts arī Latvijā. Granat 13V māla dakstiņi, ir piemēroti gan jumtu atjaunošanai, gan arī jaunu māju jumtiem.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Nova

Nova māla dakstiņi, ir viens no BMI Monier jaunākajiem un progresīvākajiem sasniegumiem. Tie sevī apvieno modernās tehnoloģijas un tradīcijas. Šiem dakstiņiem ir vairākas tehniskas īpašības, kas palīdz izturēt bargo Baltijas un ziemeļvalstu klimatu, un ļauj tos viegli ieklāt. Nova dakstiņa formā izpaužas klasiskās tradīcijas, jo tā ir tāda pati kā vissenākajiem ar rokām veidotajiem S-veida dakstiņiem.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Vittinge T11

Vittinge T11 māla dakstiņi ir skandināvu būvniecības tradīcijām bagāti dakstiņi, kas tiek ražoti Zviedrijā. Lieliski piemēroti visām vēsturiska stila mājām. Šie dakstiņi klāj arī Melngalvju nama jumtu, Rīgā.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Zanda Protector

Zanda Protector 2.0 betona dakstiņi, ir skaisti ar piesātinātu krāsu, kas akcentēs mājas kvalitāti un harmonisko tēlu. Savukārt unikālais "Protector" dakstiņu pārklājums ļaus jumtam izskatīties kā tikko uzklātam daudz ilgāku laiku. Tas aizsargā dakstiņus no sūnām un aļģēm, kā arī no UV stariem.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Rubin 13v

Rubin 13V māla dakstiņi, ir visvairāk pārdotie dakstiņi Vācijā. Rubin dakstiņiem ir izteikts, klasiski elegants izskats un dizains, kas daudzām mājām liks izskatīties perfekti.

SPECIFIKĀCIJA:

Monier jumtu dakstiņš Minister Star

MINSTER STAR betona dakstiņi ir perfekti gludi, pieejami klasiski modernās krāsās. Šos dakstiņus raksturo tīras un taisnas līnijas, kas tos padara par īpaši piemērotu jumta segumu mūsdienu arhitektūrai. Minster STAR harmonizē ar moderno ēku dizainu un izceļ stikla un koka konstrukcijas elementus. Savukārt īpašais STAR pārklājums palīdz saglabāt gan krāsas intensitāti, gan aizsargā jumtu pret apaugšanu ar sūnām un aļģēm daudz ilgāku laiku. STAR ir jaunākais piemērs jumta segumu ražošanas tehnoloģijā. Kas to atšķir no citiem betona dakstiņiem? STAR pārklājums ir pigmentēts mikrobetona slānis, kas aizpilda visus nelīdzenumus un poras dakstiņa virsmā, tādējādi radot pilnīgi gludu virsmu. Mikrobetona slānis pārklāj visu dakstiņa virsmu, tādējādi palielinot jumta seguma aizsargspējas un izturību pret ekstremāliem laika apstākļiem kā arī nodrošina sākotnējās krāsas noturību ilgtermiņā. Savukārt, īpašie pigmenti, kas integrēti virsmā, atstaro daļu UV starojuma un tādējādi samazina jumta un bēniņu pārkaršanu.

SPECIFIKĀCIJA:

Sazinies ar mums

Projekta plāns vai cita noderīga informācija (bildes, rasējumi u.c.)