Par mums

Jumtu Segumu Centrs

Jumtu Segumu Centrs ir eksperti savā nozarē. Par to liecina uzkrātās, praktiskā darba zināšanas, sadarbības partneru uzticība un klientu atsauksmes.

Pieredze

Uzņēmuma darbiniekiem ir vairāk kā 20 gadu pieredze jumtu būvniecībā un rekonstrukcijā kas iegūta ne tikai visā Latvijā, bet arī objektos Eiropā. Mēs pastāvīgi paaugstinam savas iemaņas, darbiniekiem regulāri piedaloties jumtu segumu materiālu ražotāju apmācībās Latvijā, Beļģijā, Anglijā.

Vīzija

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem optimālāko risinājumu jumtu segumu ierīkošanā. Mēs augstu vērtējam kvalitāti, tāpēc sadarbojamies ar vadošajiem jumtu segumu materiālu ražotājiem un spējam piedāvāt 10 gadu garantiju mūsu darbiem.

Internacionāli

Pēdējo gadu laikā ir uzstādīti un rekonstruēti neskaitāmi jumti Latvijā, Vācijā, Dānijā, Beļģijā.

Profesionāli

Jumtu segumu centrs ir sertificēts darbuzņēmējs vienam no vadošajiem jumtu segumu materiālu ražotājiem IKO, kā arī pāstāvam, Latvijā rūpnīcas piedāvātos POLY-ROOF materiālus un MARIS POLYMERS hidroizolācijas ražotos materiālus. Pasūtītājam izvēloties jumta segumu no kvalitatīvajiem materiāliem, papildus spējam piedāvāt arī garantiju veiktajiem darbiem.

Mūsu komanda

Toms Tomsons

Projektu vadītājs
/ Maris Polymers pārstāvis

Āris Saulītis

Projektu vadītājs

Sandis Sprincis

Valdes loceklis

Rolands Sprincis

Projektu vadītājs

Baiba Veide

Grāmatvede