PVC membrānas

Kvalitatīva PVC membrāna PLASTOFIL

Kvalitatīva PVC membrāna PLASTOFIL

PLASTFOIL® ir pirmā hidroizolācijas polimēra membrāna, kas ražota Krievijā, izmantojot ekstrūzijas metodi, kas ļauj sasniegt labākos šī materiāla lietošanas veidus patērētājiem. Galvenās PLASTFOIL® PVC membrānas pielietošanas jomas ir: jumtu, pazemes konstrukciju un tuneļu hidroizolācija, mākslīgie rezervuāri, baseini, kā arī konteineri un tvertnes šķidruma uzglabāšanai. Uzņēmuma PENOPLEX rūpnīca Kirišā, Ļeņingradas apgabalā, ir aprīkota ar modernākajām Eiropas jaunākās paaudzes ražošanas līnijām. Tās pašas sertificēta laboratorija nodrošina visaugstāko kvalitātes kontroli katrā ražošanas cikla posmā. Arī PLASTFOIL® hidroizolācijas materiālu kvalitāte tiek pārbaudīta saskaņā ar Krievijas GOST standartiem un Eiropas EN standartiem.

Galvenās PLASTFOIL® polimēru membrānu priekšrocības ir:

PLASTFOIL® polimēra membrāna tiek ražota PENOPLEX Company rūpnīcā Kirišos, Ļeņingradas apgabalā, kas ir aprīkota ar modernākajām Eiropas jaunākās paaudzes ražošanas līnijām. Tās pašas sertificēta laboratorija nodrošina visaugstāko kvalitātes kontroli katrā ražošanas cikla posmā.

PLASTFOIL® PVC membrānu augsto kvalitāti apstiprina vairāki vadošo tehnisko institūtu un organizāciju nacionālie sertifikāti. Turklāt 2013. gada augustā PLASTFOIL® membrāna izturēja Eiropas sertifikātu Prāgas Tehniskajā un testēšanas institūtā (Technicky a zkušebni ustav stavebni Praha, sp – TZUS Praha, sp), lielākajā ES sertifikācijas iestādē, kas kalpo kā turpmākā pierādījums šo produktu nevainojamajai kvalitātei, kuri izturējuši vissmagākos testus Eiropas laboratorijās.

Biežāk pielietotie jumtu materiāli

PLASTFOIL ECO 1,2mmx2100mmx25000mm

m2/rullī 52,5
m2/pal. 892,5

PLASTFOIL ECO 1,5mmx2100mmx20000mm

m2/rullī 42
m2/pal. 714

PLASTFOIL ECO 1,8mmx2100mmx15000mm

m2/rullī 31,5
m2/pal. 535,5

PLASTFOIL ECO 2,0mmx2100mmx15000mm

m2/rullī 31,5
m2/pal. 535,5

PLASTFOIL CLASSIC 1,2mmx2100mmx2500mm

m2/rullī 52,5
m2/pal. 892,5

PLASTFOIL ECO 1,5mmx2100mmx25000mm

m2/rullī 42
m2/pal. 714

PLASTFOIL ECO 1,8mmx2100mmx15000mm

m2/rullī 31,5
m2/pal. 535,5

PVC membrānas priekšrocības

30 gadu kalpošanas laiks bez remonta ir IESPĒJAMS!

PLASTFOIL® polimēru hidroizolācija ir ļoti izturīga pret vides faktoriem: vēju, UV starojumu, zemu un augstu temperatūru. PLASTFOIL® PVC membrānas kalpošanas laiks ir 30 gadi (saskaņā ar AS CNIIPromzdaniy tehnisko slēdzienu)

Izturīgs pret salu

PLASTFOIL® polimēru hidroizolācija satur augstas kvalitātes plastifikatorus, kas padara to izturīgu pret salu, elastīgu zemā temperatūrā un nodrošina materiāla integritāti zemā temperatūrā. PLASTFOIL® PVC membrāna var izturēt biežu sasalšanu un atkausēšanu, netraucējot tās darbību.

Uzstādīšana, neizmantojot atklātu uguni

PLASTFOIL® PVC membrāna ir viegli savienojama ar karstā gaisa plūsmu, izmantojot automātiskās metināšanas iekārtas. Uzstādot membrānu, nav nepieciešams izmantot atklātu uguni.

Absolūta biostabilitāte

Dzīves laikā pelējums, sēnītes un citi kaitīgi mikroorganismi izdala toksiskas vielas, kas var iznīcināt gandrīz jebkuru materiālu. Tāpēc PLASTFOIL® PVC membrāna satur komponentus, kas nodrošina absolūti biostabilu membrānu (saskaņā ar KD Pamfilova Pašvaldības dienestu akadēmijas OJSC secinājumu)

Videi draudzīgs un drošs

PLASTFOIL® polimēru hidroizolācija nesatur kaitīgus piemaisījumus un piedevas. Tas ir videi draudzīgs un drošs cilvēku veselībai.

Ultravioletā starojuma pretestība

PLASTFOIL® polimēru hidroizolācija satur īpašus UV stabilizatorus, kas padara šo materiālu izturīgu pret ultravioleto starojumu. PLASTFOIL® PVC membrāna nemaina savas tehniskās īpašības, pakļaujoties saules gaismai, un nemaina krāsu vai izbalē.

Sazinies ar mums

Projekta plāns vai cita noderīga informācija (bildes, rasējumi u.c.)